Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vitrina frigorifica profesionala cu o usa Whirlpool conform ADV1071036

Număr anunț
DA22811508
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.462,18 RON
Valoare atribuită
1.462,18 RON
Data publicării
11.04.2019 12:33
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.462,18 RON

din 1.462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.