Ofertă acceptată Cumpărare directă

cump.dir.

Număr anunț
DA22810437
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit CSIPIKE (CUI 16037804)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.630,17 RON
Valoare atribuită
1.630,17 RON
Data publicării
11.04.2019 11:47
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.630,17 RON

din 1.630,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.