Ofertă acceptată Cumpărare directă

Router wireless Edimax BR-6478AC V2, AC1200 Dual Band Gigabit, VPN

Număr anunț
DA22803627
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.040 RON
Valoare atribuită
1.040 RON
Data publicării
10.04.2019 14:54
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.040 RON

din 1.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.