Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REVIZIE AUTO

Număr anunț
DA22788701
Autoritate contractantă
ELTRANS S.A. BOTOSANI (CUI RO10863041)
Furnizor / câștigător
3 ASI SRL (CUI RO14553140)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.843,70 RON
Valoare atribuită
2.843,70 RON
Data publicării
09.04.2019 12:02
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.843,70 RON

din 2.843,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.