Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartuse imprimanta laser HP 285A
- Număr anunț
- DA40563296
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- MARTINELCO IMPEX SRL (CUI RO2714804)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260 RON
- Valoare atribuită
- 297,50 RON
- Data publicării
- 05.06.2026 12:22
- Termen limită
- 12.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2026 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
297,50 RON
din 260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro