Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA LAVABILA APLALUX COLORATA

Număr anunț
DA22801757
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI RO13852128)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI RO27826188)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,11 RON
Valoare atribuită
394,11 RON
Data publicării
10.04.2019 13:35
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,11 RON

din 394,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.