Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ingrasamant

Număr anunț
DA22801619
Autoritate contractantă
COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
Furnizor / câștigător
CONIFER GARDEN SRL (CUI RO29585612)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,72 RON
Valoare atribuită
669,72 RON
Data publicării
10.04.2019 13:30
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,72 RON

din 669,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.