Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUN TIP C

Număr anunț
DA22801609
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
Furnizor / câștigător
SPANIND SRL (CUI RO14946034)
Cod CPV
44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,95 RON
Valoare atribuită
394,95 RON
Data publicării
10.04.2019 13:29
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,95 RON

din 394,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.