Ofertă acceptată Cumpărare directă

KASPERSKY ANTIVIRUS 1 PC 12 LUNI RENEWAL

Număr anunț
DA22804431
Autoritate contractantă
COMUNA DOROLT (CUI 3963889)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86,80 RON
Valoare atribuită
86,80 RON
Data publicării
10.04.2019 15:37
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86,80 RON

din 86,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.