Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrod de pH model Sentix 980

Număr anunț
DA22809031
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI RO15537534)
Cod CPV
44618500-0 · Cuve (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.052,04 RON
Valoare atribuită
2.052,04 RON
Data publicării
11.04.2019 10:55
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.052,04 RON

din 2.052,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.