Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse alimentare cu livrare in orasul CORABIA

Număr anunț
DA22804896
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA DOLJ (CUI 14454791)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI RO3871130)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,42 RON
Valoare atribuită
243,42 RON
Data publicării
10.04.2019 16:14
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,42 RON

din 243,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.