Număr anunț
DA22804553
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.178,57 RON
Valoare atribuită
5.178,57 RON
Data publicării
10.04.2019 15:44
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.178,57 RON

din 5.178,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.