Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII SI MANOPERA PLACUTE DE FRANA

Număr anunț
DA22800381
Autoritate contractantă
MUZEUL BANATULUI MONTAN RESITA (CUI 3228420)
Furnizor / câștigător
PALDYA SERVICE SRL (CUI 26233107)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,55 RON
Valoare atribuită
386,55 RON
Data publicării
10.04.2019 12:39
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,55 RON

din 386,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.