Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit Nikon D3500 AF-P cu Obiectiv 18-55mm VR Negru + Card 32gb + Geanta Foto + Acumulator Rezerva Pow
- Număr anunț
- DA22808945
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,72 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 10:52
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.016,72 RON
din 2.016,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro