Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de colectare deseuri animale, pe raza localitatii Rafaila

Număr anunț
DA22805814
Autoritate contractantă
Comuna Rafaila (CUI 16380780)
Furnizor / câștigător
ECO NEUTRALIZARE GRINDASI SRL (CUI RO25328470)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440 RON
Valoare atribuită
440 RON
Data publicării
11.04.2019 08:28
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440 RON

din 440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.