Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEVICII CATERING

Număr anunț
DA22802010
Autoritate contractantă
Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
Furnizor / câștigător
CENTRAL PARK HOTEL SIGHISOARA SRL (CUI RO30860813)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.114,29 RON
Valoare atribuită
76.114,29 RON
Data publicării
10.04.2019 13:45
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.114,29 RON

din 76.114,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.