Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE TRIMESTRIALA
- Număr anunț
- DA22802012
- Autoritate contractantă
- MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
- Furnizor / câștigător
- SYCOMAT ELECTRO TECHNIC SRL (CUI RO36122700)
- Cod CPV
- 31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.750 RON
- Valoare atribuită
- 6.750 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 13:45
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.750 RON
din 6.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro