Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru PNDR 2014-2020 Submasura 7.6 - Protejarea Patrimoniului Cultural

Număr anunț
DA22802730
Autoritate contractantă
COMUNA CACICA (CUI 4441174)
Furnizor / câștigător
REGIONAL CONSULTING SRL (CUI RO14273957)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.781 RON
Valoare atribuită
28.781 RON
Data publicării
10.04.2019 14:17
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.781 RON

din 28.781 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.