Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat
APA CRAIULUI NECARB. 19L
- Număr anunț
- DA22811304
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,10 RON
- Valoare atribuită
- 136,40 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2019 12:24
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
136,40 RON
din 139,10 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 2,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.