Ofertă acceptată Cumpărare directă

BVCA

Număr anunț
DA22812128
Autoritate contractantă
SERVICIUL LOCAL "ECO VALEA MUNTELUI COMANESTI (CUI 40101462)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.808 RON
Valoare atribuită
16.808 RON
Data publicării
11.04.2019 13:02
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 07:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.808 RON

din 16.808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.