Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEL ECOGRAFIE AQUASONIC

Număr anunț
DA22820112
Autoritate contractantă
INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
12.04.2019 11:11
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.