- Număr anunț
- DA22819423
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
- Furnizor / câștigător
- CAVROM SRL (CUI RO12134987)
- Cod CPV
- 33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790 RON
- Valoare atribuită
- 790 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 10:43
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
790 RON
din 790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro