Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANULE BRANULA CATETERE CU VALVA 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G / CATETER

Număr anunț
DA22815692
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340 RON
Valoare atribuită
2.340 RON
Data publicării
11.04.2019 16:05
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340 RON

din 2.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.