Ofertă acceptată
Cumpărare directă
6ES7214-1HG40-0XB0-CPU1214C DC/DC/RELAY 14DI 10DO 2AI
- Număr anunț
- DA22813071
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROGLOBAL S.A. (CUI RO16571917)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.190,28 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 13:44
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.190,28 RON
din 1.190,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro