Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI MENAJ

Număr anunț
DA22810978
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT VALCEA (CUI 27432582)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,45 RON
Valoare atribuită
10,45 RON
Data publicării
11.04.2019 12:09
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,45 RON

din 10,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.