Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Distrugator distrugatoare documente capacitate de taierie 12 coli cd card cross cut B4U
- Număr anunț
- DA22803254
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.675,50 RON
- Valoare finală
- 1.675,50 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 14:39
- Data finalizării
- 12.04.2019 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.