Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,1% sub estimat
Lucrari de refacere drum comunal
- Număr anunț
- DA22798137
- Autoritate contractantă
- COMUNA OLTENI (CUI 6853171)
- Furnizor / câștigător
- COMDUM TRASBAL SRL (CUI RO34452736)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.429,31 RON
- Valoare atribuită
- 148.826,15 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2019 11:05
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148.826,15 RON
din 150.429,31 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 1.603,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.