Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT DE BRONZARE ORIZONTAL - HAPRO LUXURA X7 SLI HIGH INTENSIVE

Număr anunț
DA22807955
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
Furnizor / câștigător
DERMAOXY ROMANIA SRL (CUI 32397210)
Cod CPV
31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.101,50 RON
Valoare atribuită
76.101,50 RON
Data publicării
11.04.2019 10:15
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.101,50 RON

din 76.101,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.