Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet bransamente apa

Număr anunț
DA22792132
Autoritate contractantă
Comuna Braesti (CUI 3724466)
Furnizor / câștigător
ALDUTI SRL (CUI 24070666)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.576,50 RON
Valoare atribuită
11.576,50 RON
Data publicării
09.04.2019 14:30
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.576,50 RON

din 11.576,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.