Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Fructe si fructe cu coaja lignifiata transformate

Număr anunț
DA22811956
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 246 (CUI 8808649)
Furnizor / câștigător
IORDICOM99 SRL (CUI RO12105418)
Cod CPV
15332000-4 · Fructe si fructe cu coaja lignifiata transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
849,58 RON
Valoare atribuită
849,58 RON
Data publicării
11.04.2019 12:54
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

849,58 RON

din 849,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.