Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA22820515
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FANTEZIA (CUI 29437365)
Furnizor / câștigător
MANU TOP MARKET SRL (CUI RO33979380)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096,92 RON
Valoare atribuită
2.096,92 RON
Data publicării
12.04.2019 11:28
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096,92 RON

din 2.096,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.