Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Zahar vanilat
- Număr anunț
- DA22817868
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
- Cod CPV
- 15830000-5 · Zahar si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36 RON
- Valoare atribuită
- 36 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 09:37
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36 RON
din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro