Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachete alimentare pentru sărbătorile de Paște

Număr anunț
DA22797675
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PROTECTIE SOCIALA (CUI 13969234)
Furnizor / câștigător
CRASDOM SRL (CUI RO9115640)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.650 RON
Valoare atribuită
8.650 RON
Data publicării
10.04.2019 10:50
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.650 RON

din 8.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.