Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet produse de post
- Număr anunț
- DA22794521
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
- Furnizor / câștigător
- COGELAND SRL (CUI RO15871487)
- Cod CPV
- 15894100-2 · Mancare vegetariana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,66 RON
- Valoare finală
- 218,66 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 08:24
- Data finalizării
- 12.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.