Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie publica de servicii de raspundere civila auto pentru 2 autovehiculele Dacia Duster.

Număr anunț
DA22817076
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.284 RON
Valoare atribuită
1.284 RON
Data publicării
12.04.2019 08:55
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.284 RON

din 1.284 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.