Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare echipamente electroizolante
- Număr anunț
- DA22815609
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI RO1558391)
- Cod CPV
- 71632200-9 · Servicii de testare nedistructiva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120 RON
- Valoare atribuită
- 120 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 15:56
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120 RON
din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro