Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Asigurari RCA Dacia Duster, B8, IF-01-PPL

Număr anunț
DA22814457
Autoritate contractantă
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589,01 RON
Valoare atribuită
589,01 RON
Data publicării
11.04.2019 14:52
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

589,01 RON

din 589,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.