Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport Videoproiector de tavan A+ Bracket, reglabil, 545-900mm, Argintiu [WPM-M]

Număr anunț
DA22822356
Autoritate contractantă
SCOALA GIMAZIALA COMUNA TRAIAN (CUI 25299111)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,07 RON
Valoare atribuită
294,07 RON
Data publicării
12.04.2019 12:44
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,07 RON

din 294,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.