Ofertă acceptată Cumpărare directă

C13T6641/2/3/4A Rezerva cerneala Bk/C/M/Y originala pt Epson L100, L110, L120, L130, L200 , L210,

Număr anunț
DA22821620
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA PENTRU PERSOANELE CU DIZABILITATI (CUI 34202411)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,99 RON
Valoare atribuită
63,99 RON
Data publicării
12.04.2019 12:12
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,99 RON

din 63,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.