Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAPA DIN CARTON

Număr anunț
DA22818833
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
Furnizor / câștigător
PORUTIU GROUP SRL (CUI RO17106961)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,38 RON
Valoare atribuită
127,38 RON
Data publicării
12.04.2019 10:18
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,38 RON

din 127,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.