Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,6% sub estimat
Papetarie
- Număr anunț
- DA22814406
- Autoritate contractantă
- COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,95 RON
- Valoare atribuită
- 120,83 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2019 14:49
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120,83 RON
din 127,95 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 7,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.