Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse menaj
- Număr anunț
- DA22812365
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.391,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.440 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 13:13
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.440 RON
din 3.391,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro