Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice

Număr anunț
DA22807404
Autoritate contractantă
COMUNA SOLESTI (CUI 3337583)
Furnizor / câștigător
NOMCRIS CONSTRUCT SRL (CUI RO28185863)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
11.04.2019 09:51
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.