Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SCOALA PLOPII SLAVITESTI
- Număr anunț
- DA22797548
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Plopii Slavitesti (CUI 18994980)
- Furnizor / câștigător
- FOCUS PROD COM SRL (CUI RO15434598)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.461,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.461,76 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 10:45
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.461,76 RON
din 1.461,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro