Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legitimatie de Control si de Serviciu personalizata imitatie piele Visiniu

Număr anunț
DA22814347
Autoritate contractantă
DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
Furnizor / câștigător
RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425 RON
Valoare atribuită
1.425 RON
Data publicării
11.04.2019 14:46
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425 RON

din 1.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.