Ofertă acceptată
Cumpărare directă
litere volumetrice
- Număr anunț
- DA22809170
- Autoritate contractantă
- Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
- Furnizor / câștigător
- LUMINA PUBLIRO SRL (CUI 21121188)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.473 RON
- Valoare atribuită
- 9.757 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 11:00
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.757 RON
din 9.473 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro