Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coperte dosar Judecătoria Medgidia, secţia penală

Număr anunț
DA22806629
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CONSTANTA (CUI 4700953)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
875 RON
Valoare atribuită
875 RON
Data publicării
11.04.2019 09:15
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

875 RON

din 875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.