Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boxe 2.1 Logitech Z333, 40W RMS

Număr anunț
DA22822151
Autoritate contractantă
SCOALA GIMAZIALA COMUNA TRAIAN (CUI 25299111)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,68 RON
Valoare atribuită
806,68 RON
Data publicării
12.04.2019 12:34
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,68 RON

din 806,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.