Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie Misavan H. Sport 2 aprilie

Număr anunț
DA22820615
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.056,94 RON
Valoare atribuită
1.056,94 RON
Data publicării
12.04.2019 11:32
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
12.04.2019 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.056,94 RON

din 1.056,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.