Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Superclor GR 90 25 kg
- Număr anunț
- DA22819275
- Autoritate contractantă
- R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
- Furnizor / câștigător
- AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI RO16443861)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 509,87 RON
- Valoare atribuită
- 509,87 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 10:37
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2019 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
509,87 RON
din 509,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro